Hesthaug Gard

Priser

 Høysesong
01.07-14.08
Lavsesong
01.05-30.06
15.08-31.10
Vintersesong
31.10-01.05
Hytte 1480,-480,--
Hytte 2700,-700,--
Hytte 3850,-850,--
Leilighet 1980,-980,-750,-
Leilighet 2880,-880,-650,-
Leilighet 3900,-900,-500,-

Prisene forutsetter at gjestene vasker ved avreise. Sengetøy og håndklær er ikke inkludert i prisen.

Egne priser ved opphold utover 3 døgn.

Frokost: 75,-
Hvis personalet skal ta seg av vask av hytte/leilighet ved avreise: 200,-
Leie av sengetøy og håndkle (ett stort og ett lite) pr pers: 100,-